Fotograf, ktorý zachytí čarovné chvíle

Fotograf, ktorý zachytí čarovné chvíle z Vašej svadby do unikátneho foto príbehu.

Hľadáte skúseného svadobného fotografa, ktorý zdokumentuje vnímavými a citlivými očami “fotoobjektívu“ Vašu vysnívanú svadbu snov ako rozprávkový príbeh plný najkrajších emócií? V tom prípade pre Vás máme skvelý tip, priatelia! Fotograf Róbert Gálik je vďaka niekoľkoročným profesionálnym skúsenostiam a nespornému talentu zachytiť výnimočnosť neopakovateľnej svadobnej atmosféry aj na Váš veľký deň tou správnou voľbou.

„Nie je umenie urobiť fotku, umenie je zachytiť v nej čaro a unikátnosť okamihu, ktorý sa už nebude opakovať. Spomienky zo svadby ostávajú ukryté hlboko v srdciach mladomanželov a ich blízkych ešte dlhý čas. Pamiatku vo forme fotografií odzrkadľujúcich neopakovateľnú atmosféru vysnívaného svadobného dňa pre nich a ich najbližších rád zvečním, aby si ju raz mohli vychutnať napríklad aj ich ratolesti, “ uvádza na margo svadobného fotenia Róbert Gálik.

Róbert Gálik rád kombinuje reportážne fotenie s jemne štylizovaným fotografovaním v spontánnej, uvoľnenej atmosfére. „Milujem fotografie, v ktorých zachytím emóciu v pravej chvíli. V tej, ktorá Vás počas svadobného dňa zobrazuje takých, akí skutočne ste – neopakovateľne šťastných a výnimočných v každom ohľade. A takto si Vás na mojich momentkách budú všetci pamätať aj do budúcnosti,“ dodal Róbert Gálik.

Bližšie informácie nájdete na internetovej stránke www.robertgalik.sk